• Zavolejte nám
  725 371 327
 • Otevírací doba každý všední den
 • Napište nám
  sarka.pravdova@rcmozaika.cz

Herna, kroužky, semináře, poradny

Baby jóga
 • Kdy
  Středy 10:30
 • Cena
  120 Kč / LEKCE 60 min

Popis lekce: Tato lekce je určena pro mámy s miminky od cca 3 měsíců věku do 1 roku (nebo jednodušeji od prvního vzpřímení, tj. pasení koníčků, po první krůčky).

Lekce je zaměřena na posílení pánevního dna maminek po porodu, celkové uvolnění a protažení zad a hrudní páteře, která je neustálým nošením mrňat a jejich kojením každodenně namáhána.

Cvičení sestává z jednoduchých, jemně dynamických vinyás a pozic na posílení těla, protažení miminek s říkankou, základních jogových pozic s miminkem a závěrečné společné relaxace (pokud prostor dovolí, je součástí také jemná masáž miminek).

Lekce upevňuje pouto mezi mamčou a miminkem. Miminko se dokáže napojit na maminčin rytmus, dech a celkově se zklidní. Maminkám pomůže na chvíli „vypnout" a také se podělit o své zkušenosti spolu s ostatními, které prochází stejným obdobím.

Jak už to s miminky bývá, ne vždy je vše tak, jak si předem pečlivě naplánujeme - celá lekce se tudíž odvíjí od nálady a potřeb miminek, jednotlivé cviky a části lekce se jim zcela podřizují.

Lekce je vhodná i pro začátečníky.

 S SEBOU SI, prosím, PŘINESTE oblíbené hračky Vašeho mimi a také látkovou plenu/podložku, na které bude miminko s Vámi cvičit.

Jógamatku a jiné jógové pomůcky Vám poskytneme. 

 Na lekci se, prosím, dostavte minimálně 10 min předem - pozdní příchody ruší nejen Vás, ale hlavně miminka. 

Kapacita je omezena, velmi doporučujeme rezervovat si lekci předem.

Cena lekce 60 min - 120 Kč

 

Rezervace: m.zelda@centrum.cz nebo sms: 602 771 457

 

Přihlásit se (Poskytnutí e-mailu se řídí zákonem o ochraně osobních údajů a souhlasíte s použitím tohoto kontaktu v souladu se zákonem)