• Zavolejte nám
  725 371 327, Fyzioterapie 775 385 027
 • Otevřeno každý všední den
 • Napište nám
  sarka.pravdova@rcmozaika.cz
Psychomotorický vývoj a manipulace s kojencem
 • Přihlášeno
  1/20
 • Kdy
  4. prosince v 9:30
 • Cena
  200 Kč / osoba

PSYCHOMOTORICKÝ VÝVOJ A MANIPULACE S KOJENCEM S FYZIOTERAPEUTKOU

 

Seminář Vás provede základními milníky ve vývoji dětí od narození do 3 let a s tím souvisejícími chybami, které často rodiče dělají v dobré víře, že miminku ve vývoji pomohou.

Naproti tomu se dozvíte jestli vůbec a popřípadě jak dětem pomoci a co děti opravdu ke zdravému vývoji potřebují. Řeč je také o (v dnešní době tolik „běžné“) terapii Vojtovou metodou, o širokém balení, o nošení dětí v šátku či nosítku atd.

Ve 2. části semináře uvidíte praktické ukázky manipulace s miminkem, vše doplněné povídáním a vysvětlením proč jsou jiné typy manipulace nevhodné.

 

 

Celý seminář provází promítání tematických obrázků a čas je i na dotazy.

Tento seminář je určen zejména rodičům a nastávajícím rodičům, ale je vhodný také pro babičky nebo kohokoliv jiného, koho zajímá jak vytvořit co nejvhodnější podmínky pro správný a zdravý vývoj dětí.

Cílem semináře není vyvolat obavy, že děláme něco špatně a tím svému dítěti ubližujeme. Naopak je cílem uklidnit a pomoci důvěřovat svému dítěti v jeho individualitu.

Cena je 200,- Kč / osoba, pár 300 Kč

Vede fyzioterapeutka Bc. Lenka Tichá

Registrace prostřednictvím formuláře níže nebo na emailu: lenka.ticha@rcmozaika.cz

 

Aktivita je podpořená z dotačního titulu MPSV PODPORA ROIN 2021

Přihlásit se (Poskytnutí e-mailu se řídí zákonem o ochraně osobních údajů a souhlasíte s použitím tohoto kontaktu v souladu se zákonem)