• Zavolejte nám
    725 371 327, Fyzioterapie 775 385 027
  • Otevřeno každý všední den
  • Napište nám
    sarka.pravdova@rcmozaika.cz
Benefiční výšlap na Milešovku
  • 28.08.2021


Pojďte si s námi vyšlápnout královnu Českého středohoří a zároveň podpořit činnost našeho rodinného centra Mozaika, které muselo být dlouho kvůli covidu zavřené a nyní se snaží vrátit do svého běžného provozu a zachránit svou existenci.


VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ V PŘEDPRODEJI ZDE 
Kdy to celé proběhne: V sobotu 28. srpna, startujeme v 10:00 z Bílky (do události na fb dáme přesnou mapku )

 


Co Vás čeká:
Na startu dostanete účastnické razítko a jako dárek poukaz na vstup do herny zdarma
Poté už můžete vyrazit zdolat nejvyšší horu Českého středohoří. Po cestě se můžete kochat krásnou přírodou a když budete mít trochu štěstí, uvidíte i mloka skvrnitého.

Až vylezete na kopec, tak vás čeká odměna v podobě nezapomenutelného výhledu.
Na rozhlednové terase se můžete nechat profesionálně vyfotit od Veroniky Plívové
Připravené budou aktivity s fyzioterapeutkou Lenkou Tichou (bosochodník, slackline) a další aktivity, které si můžou vyzkoušet děti i dospělí
Otevřena bude horská chata, takže budete moct využít občerstvení (mají úžasnou polévku a skvělé pivo z Biskupského pivovaru v Litoměřicích)
Děti dostanou odměny a diplom za výšlap
Celý program budeme ještě doplňovat, předpokládáme, že skončíme kolem 15:00, ale kdo ví [?] Pokud by si někdo chtěl akci protáhnout, dá se přespat v místní nouzovně.

Startovné je 150 Kč dospělý, 50 Kč dítě – celý výtěžek bude věnován Mozaice na pokrytí provozních nákladů a na nákup pomůcek pro děti. Focení je hrazené zvlášť.
Děkujeme Hora Milešovka za spolupořádání a podporu této akce .

Pokud se nemůžete zúčastnit, ale Mozaiku byste rádi podpořili, můžete tak učinit darem na číslo účtu 107-2439730287/0100
Na všechny se moc těšíme