• Zavolejte nám
  725 371 327
 • Otevírací doba
  PO - PÁ 9:00 - 12:00
 • Napište nám
  sarka.pravdova@rcmozaika.cz
Zdravé svačinky a přesnídávky
 • Přihlášeno
  0/20
 • Kdy
  sobota 8. prosince 9:30 -11:30
 • Cena
  250 Kč

V sobotu 8. prosince od 9:30 Vás zveme na seminář s Lucií Ernstovou

 

Zdravé svačinky a příkrmy

 

Máte malé miminko a začínáte uvažovat, čím jej budete přikrmovat?

Nechcete mu kupovat instantní kaše a hotové pokrmy ze skleniček, ale nevíte, jak s přípravou doma začít a hlavně co jim připravit?

Nebo máte už větší děti a záleží vám na tom, aby jedly zdravě a přitom chutně a občas máte pocit, že už nevíte co jim nabídnout?

Pořád připravujete skoro totéž a potřebovali byste inspiraci, jak obohatit váš jídelníček?

 

Pak právě pro vás je určen tento kurz!

 

V úvodu si povíme, co našim dětem prospívá, co by měl jejich jídelníček obsahovat a co do něj raději vůbec nezařazovat. Čím jídlo osladit a přitom se vyhnout rafinovaným cukrům. Jak se postavit k soli. Poradím vám také, jaké nádobí budete potřebovat než začnete vařit.

Jakou vybírat při nákupu vhodnou zeleninu a jaké ovoce a také něco o jejich správném čištění a skladování. Řekneme si, jak začít přikrmovat a zvykat děti na nové chutě. Naučíme se jak snadno lze doma připravit chutné a zdravé ovocné a obilné kaše s mlékem i bez něj.

Samozřejmě nezapomeneme ani na zeleninové kaše a polévky, k nimž připojím pár osvědčených receptů. Dám vám pár tipů z čeho našim nejmenším uvařit výborný domácí čaj. Že už máte větší děti a hledáte inspiraci, co jim nabídnout zdravého k jídlu? Udělejte jim domácí müsli, zdravé pomazánky z tofu, luštěnin či vařených obilovin nebo nějakou celozrnnou pochoutku. A to nejdůležitější... jezte zdravě vy sami a děti vás budou v tomto návyku přirozeně následovat.

 

Lucie Ernstová je maminkou 4 dětí a více o ní se můžete dozvědět  zde

Přihlásit se (Poskytnutí e-mailu se řídí zákonem o ochraně osobních údajů a souhlasíte s použitím tohoto kontaktu v souladu se zákonem)